UAB „Vauksa“ yra Estijos kompanijos „Viljandi Aken ja Uks“, gaminančios „Viljandi“ duris ir langus, oficialus atstovas Lietuvoje. Bendrovės biurai veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Pagrindinė įmonės veikla -  mažmeninė ir didmeninė prekyba „Viljandi“ durimis ir langais Lietuvoje. Taip pat teikiame betarpiškai su šia veikla susijusias paslaugas: projektavimo, montavimo, garantinio aptarnavimo bei serviso. UAB „Vauksa“ įsteigta 1997 metais.

AB „Viljandi Aken ja Uks“ pramoniniu būdu gamina ir parduoda aukštos kokybės langus ir duris. Kompanijos gaminių spektras labai platus: mediniai ir medžio-aliuminio langai, balkonų, vidaus, lauko bei specialios paskirties durys. Pagrindinis AB „Viljandi Aken ja Uks“ biuras yra Estijoje, Viljandi mieste. Kompanija valdo tris gamyklas: langų, durų ir komponentų (medienos paruošiamieji darbai). Bendrovė turi atstovybes Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje bei Skandinavijos šalyse.
Gamykla buvo įsteigta 1990 m. pabaigoje ir dabar yra viena sparčiausiai augančių gamyklų visoje Europos Sąjungoje. Gamyklų pajėgumai leidžia per metus pagaminti virš 150 tūkst. langų ir 400 tūkst. durų komplektų. Siekiant kuo geriau patenkinti klientų poreikius šie pajėgumai kasmet yra plečiami.

Šioje kompanijoje dirba daugiau nei 900 darbuotojų.
Kompanijos produkcija realizuojama Baltijos šalių ir Skandinavijos rinkose, taip pat eksportuojama į Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Rusiją, Ukrainą ir kt.
Mūsų įmonė Jums siūlo ne tik aukščiausios kokybės langus bei vidaus ir lauko duris, bet ir teikia visas projektavimo, montavimo bei garantinio aptarnavimo paslaugas. Įmonės „Vauksa“ parduodamų produktų gausa yra iš tikrųjų didelė: lauko durys, akustinės durys, butų durys, drėgmei atsparios durys, faneruotos durys, garsą izoliuojančios durys, kambarių durys, laminuotos durys, medinės durys, plieninės durys, pirties durys, ugniai atsparios durys, vidinės durys, langai, grindjuostės, apvadai ir vitrinos. Turėdama ilgametę patirtį įmonė nuolat plečia produktų asortimentą, todėl įmonės specialistai sugeba įgyvendinti net pačius sudėtingiausius architektų sumanymus ar individualius kiekvieno kliento pageidavimus!

Mūsų specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus Jus dominančius klausimus, pasidalyti ilgamete patirtimi ir kartu siekti efektyvaus bendradarbiavimo.