Pagrindinė mūsų darbo medžiaga – mediena.

Daugiausiai naudojame aukštos kokybės pušų medieną iš Pietų Estijos, kuri atitinka Suomijos standarto SFS 4433 (RT 41-10431) nustatytus reikalavimus. Langų ir durų gamybai naudojamą medieną iki reikiamo lygio džioviname specialiai suprojektuotose, automatiniu būdu valdomose džiovyklose. Gamybai reikalingus priedus importuojame iš Vokietijos, Švedijos, Suomijos, JAV, Olandijos, Anglijos ir kitų šalių. Naudojame tik šiuolaikinę moderniausią gamybos techniką,

pagamintą dar šį dešimtmetį. Net paties reikliausio užsakovo pageidavimus padeda įgyvendinti įrengta novatoriška ultravioletinių spindulių dažymo linija ir langų automatinio frezavimo cechas. Dirbame su kompanijų GreCon, A. Costa, Masterwood, Baioni, Barberan gamybos įranga. Mediena apdorojama ašmenimis, pagamintais tokių firmų kaip kaip Zuani, Leitz, Caul, Tigra ir kitų.

Kiekvienais metais investuojame į aplinkai nekenksmingą apdailos technologiją. Durų gamykloje įrengėme vieną geriausių Skandinavijos šalyse modernios technologijos dažymo liniją, kurioje naudojamos vandens pagrindu pagamintos apdailos medžiagos.

Langų mediena impregnuojama vakuuminiu būdu. Tai suteikia medienai ilgaamžiškumą, atitinka ES standartus ir visus aplinkosaugos reikalavimus. Langus gaminame šiuolaikiškoje automatizuotoje linijoje, kuri suteikia galimybę plėtoti masinę gamybą. Esant specialiems užsakymams, reikalaujantiems rankų darbo subtilumo, turime galimybę pajungti ir žmogaus darbo jėgą.

„Viljandi“ produkcijos specialistai siūlo tik žinomų ir kokybišką produkciją gaminančių įmonių furnitūrą. Ilgalaikis bendradarbiavimas sieja mus su koncernais ASSAABLOY, GU.