Lauko durys – namo vizitinė kortelė, jas pastebi kiekvienas svečias. Dažniausiai name varstomos durys turi būti ne tik gražios, derėti prie namo išorės, bet ir ilgai tarnauti.
 
Todėl visų pirma, lauko durys turi būti kokybiškos ir profesionaliai pagamintos. Dėl to mūsų gamykloje dirba tik aukščiausios kvalifikacijos meistrai, o gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas ir furnitūrą – kompanijų "ASSA", "Abloy".
 
Antra, lauko durys turi būti atsparios dažnai besikeičiančioms oro sąlygoms, neiškrypti ir saugoti šilumą patalpoje, todėl gamindami naudojame ne kartą išbandytas izoliacines medžiagas.
 
„Viljandi“ lauko durys gaminamos atšiaurioms oro sąlygoms, daugiausiai jų realizuojama Skandinavijos rinkose. Taigi, Lietuvoje, kur klimatas kiek švelnesnis, tokios durys tinka itin gerai.
 
Gyvenamiesiems namams gaminame lauko duris su viena arba dviem tarpinėmis. Durys gali būti standartinio dydžio, dvivėrės ar pagamintos pagal individualius išmatavimus. Papildomai siūlome lauko sąlygoms pritaikytas stiklines vitrinas - jos naudojamos kaip švieslangiai, montuojami šalia durų arba virš jų.
 
Žinoma, mūsų gaminamos durys tinka ne tik gyvenamiesiems namams. Kokios durys labiausiai tinka Jūsų statiniui, gali patarti mūsų atstovybėse Vilniuje ir Kaune dirbantys specialistai.
 

Visas Viljandi durų asortimentas