Renkantis vidaus duris svarbiausia atsižvelgti į du kriterijus – patalpų interjerą ir planuojamą durų paskirtį...

„Viljandi“ durys yra skydinės, galimos įvairios konstrukcijos, priklausomai nuo durų paskirties. Paprastesnių, standartinių durų varčios užpildytos kartoniniu koriu, o tuo tarpu specialios paskirties durims gaminti - pavyzdžiui, atsparių drėgmei, priešgaisrinėms, izoliuojančioms garsą, naudojamos sustiprintos konstrukcijos - užpildomos medžio drožlių plokštėmis, akmens vata ar kitomis izoliacinėmis medžiagomis, priklausomai nuo durų tipo.

Derindami prie patalpos interjero, galite rinktis lygaus arba profiliuoto paviršiaus duris, išraižytas raštais ar įstiklintas. Durų apdailą taip pat siūlome rinktis derinant prie interjero. Pirmenybę teikiame ekologiškiems, vandens pagrindu pagamintiems dažams. Taip pat jas galime padengti melaminu, laminatu (HPL) ar medžio lukštu (fanera). Fanera dengtos durys lakuojamos, taip joms suteikiant norimą atspalvį.

Pagal durų angos plotį ir jų funkcinę paskirtį, galime pagaminti įvairių išmatavimų duris, taip pat vienvėres, dvivėres arba vienvėres duris su užlaida. Duris parduodame jau sukomplektuotas – su vyriais ir spynomis. Dažniausiai naudojame kompanijų „ASSA“ arba „Abloy“ furnitūrą. Durų karkasui ir staktai gaminti naudojame kokybišką klijuotą pušies medieną – tokios durys yra tvirtos, laikui bėgant neišsikraipo. Papildomai prie durų derinami apvadai, pagal poreikį pritaikomi kietmedžio slenksčiai, įmontuojamos ventiliacijos grotelės, sandarinimo tarpinės.

Visas Viljandi durų asortimentas