Vauksa paslaugos

Konsultavimas

Konsultuojame visais durų, langų, vartų ir juos komplektuojančių medžiagų projektavimo, gamybos bei įrengimo klausimais. Turime didžiulę patirtį ir patikimus specialistus, kurie padės pasirinkti jūsų projektui geriausiai tinkančius, kokybiškus ir ilgaamžius sprendimus.

Projektavimas

Atliekame durų, langų, vartų bei rakinimo sprendimų projektavimo darbus. Įvertiname planuojamus sprendimus, pastato eksploatacines savybes ir techninius parametrus bei galimas rizikas, todėl mūsų siūlomi produktai yra puikiai pritaikomi prie bendro projekto, o parengta techninė dokumentacija atitinka aukščiausius reikalavimus.

Projektų valdymas

Turime patyrusią, kvalifikuotą projektų vadovų komandą, kuri užtikrina sklandų visų šalių bendradarbiavimą, planavimą ir darbų atlikimą laiku. Įsitraukiame į visus reikiamus procesus ir dirbame taip, kad mūsų gaminių projektavimas, gamyba, montavimas, pridavimas ir eksploatacija vyktų sklandžiai bei viršytų kliento lūkesčius.

Gamyba

Gaminame individualius ir nestandartinius sprendimus, skirtus gyvenamosios, pramoninės, komercinės ar visuomeninės paskirties projektams. Bendradarbiaujame su pasaulyje lyderiaujančiais prekės ženklais, kurie valdo modernias, optimizuotas ir aukščiausios kokybės produkciją tiekiančias gamyklas.

Montavimas

Mūsų projektų inžinieriai puikiai išmano visų gaminių bei vykdomų projektų specifiką, todėl savo klientams siūlome montavimo paslaugas. Dirbame laikydamiesi aukščiausių ES bei nacionalinių kokybės ir saugumo standartų. Kiekvienam projektui skiriame ypatingą dėmesį ir darome viską, kad galutinis rezultatas būtų atliktas laiku ir nepriekaištingai.

Garantinis aptarnavimas

Dalyvaujame ne tik gamybos ar įrengimo procesuose, bet ir teikiame garantinio aptarnavimo paslaugas. Klientams perduodame išsamias eksploatacines ir priežiūros instrukcijas, juos apmokome naudotis mūsų sprendimais, o susidūrus su bet kokiomis problemomis, operatyviai į jas reaguojame ir siunčiame komandą, kuri atlieka visus priežiūros ar remonto darbus.

TURITE KLAUSIMŲ?

Jei jus domina bendradarbiavimas, mūsų tiekiama produkcijai ar konsultacijos individualiems projektams, susisiekite su mumis ir padėsime surasti patį geriausią ir efektyviausią sprendimą.

PARAŠYKITE MUMS

  Biuras Vilniuje


  Ukmergės g. 364-27, 14188 Vilniaus m.

  Biuras Kaune


  Islandijos pl. 217-1, Kaunas, Lietuva

  Biuras Klaipėdoje


  Liepų g. 83A, LT-92195, Klaipėda, Lietuva

  BIURAS VILNIUJE


  Molėtų g. 13, D.Riešė, Vilniaus r.

  BIURAS KAUNE


  Islandijos pl. 217-1, Kaunas, Lietuva

  BIURAS KLAIPĖDOJE


  Liepų g. 83A, LT-92195, Klaipėda Lietuva